O nás

Kola KROSS

Nabízíme jízdní kola všech kategorií, od dětských až po vrcholné verze MTB kol, celoodpružených kol, sjezdových i silničních kol. Též kola městská a cestovní. A nesmíme zapomenout na ELEKTROKOLA, která jsou více a více oblíbená.

Jak již bylo uvedeno výše, nezapomínáme ani na děti. Máte malého sportovce co neposedí? Pořiďte mu kolo. U nás si vybere. Máme spoustu barevných kombinací. Chystáte se dítko učit jezdit? Odrážedla u nás najdete také. Pokud si nevybere ze značky Kross, v rámci odrážedel pro vás máme i značku Yedoo, kde naleznete spoustu barevných kombinací, ale i tématických odrážedel. 

 

Koloběžky YEDOO

Vedle kol nabízíme také koloběžky značky Yedoo. Za značku Yedoo nabízíme odrážedla. Obdivuje Váš prcek hasiče? Policisty? Záchranáře? Nebo je jeho oblíbenou pohádkou Čtyřlístek? Tak i taková odrážedla si u nás vyberete.

Dětské koloběžky máme taky. Veselé, hravé, tématické. Hurvínka i Čtyřlístek. Námořnické, komiksové nebo s veselými strašidly? Stačí si vybrat.

A koloběžky pro dospělé? Chcete koloběžku jen na jízdu do města, nebo na delší kondiční projížďky? Pro závody a sportovní jízdu? Na hory a do terénu? Nebo máte hafana, který poběží vedle Vás? Pro každou takovou aktivitu máme koloběžku.:) 

Doplňky

Helmy, lahve na pití, rukavice, držáky, brýle, oblečení atd. atd. atd. U nás najdete cokoliv. Vybavte se další jízdu. 

Chcete si opravit kolo a chybí Vám nářadí? Duše? Další komponenty? Nebo nějaký olej? To u nás naleznete také. 🙂 

 

Servis

Potřebujete po nebo před sezónou dát kolo dohromady? Potřebujete kolo opravit? Nebo se chcete jen ujistit, že se při jízdě nic nestane a vy si to pořádně užijete? 

Zastavte se u nás a my Vám provedeme servis.

Přátelská atmosféra

Nejsme velkoobchod. Nejsme ani malý obchůdek, kdy je naším cílem pouze prodat, večer zavřít a hurá domů.

U nás se budete cítit jako doma, protože budete skoro u nás doma. 🙂 Obchod máme v našem rodinném domě.

Pokud se Vám něco porouchá,  přepadne Vás vichřice, déšť nebo Vám už nebudou stačit síly, zastavte se. Nebudeme Vás vyhánět. Poskytneme útočiště, nabídneme něco k pití a na posilnění. Pomůžeme Vám kdykoliv.  

Sport, kola a koloběžky, jsou naším koníčkem. Zastavte se a uvidíte. 🙂